Video 4 AS | Telefon: + 47 56 90 42 10 | Telefaks: +47 56 90 42 11 | firma@video4.no | Kontakt oss | Bergen / Oslo / Stavanger / Trondheim / Hele landet
 
NB: Denne siden holdes ikke lenger oppdatert.
Se www.video4.no for mer informasjon



 
Video 4 Webshop

Vi har nå åpnet vår webshop - hvor du kan lete gjennom hele vårt sortiment!


Preview-Online

Preview-magasinet går på nett - med trender, reportasjer, produktnyheter og know-hows!

- Vi har verktøyet!

Du har idéen

Video 4 har siden 1998 levert audio-visuelt utstyr til profesjonelle brukere i Norge og er en av de største leverandørene til det norske markedet.

HOVEDNUMMER
+ 47 56 90 42 10

firma@video4.no
Video 4 er Norges ledende leverandør av produkter og løsninger for profesjonell videoproduksjon og kringkasting. Firma ble stiftet i 1998 og vi har gjennom årene opparbeidet oss et svært omfattende og rikholdig produktspekter med kjente merkenavn og leverandører.

Vi representerer selskap som Snell, Avid, Sony, Panasonic, Apple, Telestream og andre ledende merkevarer innen fagfeltet. Våre ansatte har lang fartstid i bransjen og bred produktkunnskap som hjelper deg finne den beste løsning for din utfordring.

Avdelingen for systemintegrasjon og support har god kunnskap om de siste trender i fagfeltet og kan tilby  en rekke tjenester for å hjelpe deg løse dine utfordringer. Vi tilbyr konsultasjon, system- og arbeidsflytdesign, integrasjon, installasjon og support bygget rundt løsningene Video 4 kan levere. Dette rangerer fra løsninger for opptak i felt og studio, postproduksjon, lagring, arkivering, media asset management, streaming og playout samt hjelpe å få på plass gode overordnede rutiner for en moderne filbasert arbeidsflyt gjennom hele produksjonsprosessen

Video 4 har kontorer både i Trondheim, Bergen, Stavanger og Oslo og dekker hele landet.

Vår forretningsidé bygger på at kunden er den viktigste person for vårt firma. Dette betyr at vi er tilgjengelige, seriøse, ærlige og kunnskapsrike. Vi følger dessuten opp og holder det vi lover.

Ta gjerne kontakt med en av oss hvis du har spørsmål eller forespørsler.
 

Terje Wold

terje@video4.no

tlf: +47 56 90 42 16
mob: +47 93 43 41 46
Salgskonsulent
Skjalg Stordal

skjalg@video4.no

tlf: + 47 56 90 42 27
mob: + 47 91 55 63 17
Salgskonsulent, Avdelingsleder Trondheim
Kjell Rune Nilssen

kjell.rune@video4.no

tlf: +47 56 90 42 14
mob: +47 93 43 41 44
Salgskonsulent
Eivind Osnes

eivind@video4.no

tlf: +47 56 90 42 15
mob: +47 93 43 41 45
Salgskonsulent
Alexander Wold

alex@video4.no

tlf: + 47 56 90 42 13
mob: + 47 99 54 57 44
Salgskonsulent
Stian Nilssen

stian@video4.no

tlf: + 47 56 90 42 12
mob: + 47 93 43 48 43
Salgskonsulent
Kim Fjeld

kim@video4.no

tlf: + 47 56 90 42 23
mob: + 47 99 22 40 40
Salgssjef
Vegard Paulsen

vegard@video4.no

tlf: + 47 56 90 42 26
mob: + 47 90 84 78 47
Salgskonsulent
Torgrim Bødalen

torgrim@video4.no

tlf: + 47 56 90 42 32
mob: + 47 98 25 68 77
Salgskonsulent, Avdelingsleder Stavanger

Jan Ole Økland

jan.ole@video4.no

tlf: + 47 56 90 42 31
mob: + 47 92 44 07 38
Serviceansvarlig
Eirik Broks Drange

eirik@video4.no

tlf: 56904221
mob: 466 92 434
Supporttekniker
Tim Pettersen

tim@video4.no

tlf: + 47 56 90 42 34
mob: + 47 41 56 63 44
Systemarkitekt

Tim Pettersen

tim@video4.no

tlf: + 47 56 90 42 34
mob: + 47 41 56 63 44
Systemarkitekt
Rolf Ruud

rolf@video4.no

tlf: + 47 56 90 42 24
mob: + 47 98 25 68 84
Salgsingeniør
Anders Rydmell

anders@video4.no

tlf: +47 56 90 42 38
mob: +47 416 70 244
Systemtekniker
Kaspar Strømme

kaspar@video4.no

tlf: + 47 56 90 42 25
mob: + 47 48 89 01 35
Avdelingsleder System
Eirik Broks Drange

eirik@video4.no

tlf: 56904221
mob: 466 92 434
Supporttekniker
Jan Ole Økland

jan.ole@video4.no

tlf: + 47 56 90 42 31
mob: + 47 92 44 07 38
Serviceansvarlig

Thomas Lie

thomas@video4.no

tlf: + 47 56 90 42 29
Logistikkmedarbeider
Bjarne Økland

bjarne@video4.no

tlf: +47 56 90 42 17
mob: + 47 93 43 41 47
Avdelingsleder Logistikk / IT
Magne Jægtnes

magne@video4.no

tlf: + 47 56 90 42 33
Logistikkmedarbeider
Steven Harrison Snoots

steven@video4.no

tlf: + 47 56 90 42 17
mob: + 47 40 55 15 70
Logistikkansvarlig

Siv Økland

siv@video4.no

tlf: + 47 56 90 42 28
Økonomi
Inger Særvold

inger@video4.no

tlf: + 47 56 90 42 18
Administrasjon og andre henvendelser.
Lars Petter Ommundsen

lars.petter@video4.no

tlf: + 47 56 90 42 19
mob: + 47 93 49 42 94
Daglig leder


Avdelingskontoret i Bergen er Video 4 AS' hovedkontor. Her finner du den sentrale administrasjonen og hovedlageret vårt.

Video 4 AS
Avdeling Bergen
Telefon: + 47 56 90 42 10
Telefax: + 47 56 90 42 11


Postadresse:
Sandbrekkevegen 100
5225 Nesttun

Besøksadresse:
Sandbrekkevegen 100
5225 Nesttun


Jan Ole Økland

jan.ole@video4.no

tlf: + 47 56 90 42 31
mob: + 47 92 44 07 38
Kaspar Strømme

kaspar@video4.no

tlf: + 47 56 90 42 25
mob: + 47 48 89 01 35



Terje Wold

terje@video4.no

tlf: +47 56 90 42 16
mob: +47 93 43 41 46
Kjell Rune Nilssen

kjell.rune@video4.no

tlf: +47 56 90 42 14
mob: +47 93 43 41 44
Eivind Osnes

eivind@video4.no

tlf: +47 56 90 42 15
mob: +47 93 43 41 45
Alexander Wold

alex@video4.no

tlf: + 47 56 90 42 13
mob: + 47 99 54 57 44
Stian Nilssen

stian@video4.no

tlf: + 47 56 90 42 12
mob: + 47 93 43 48 43





Jan Ole Økland

jan.ole@video4.no

tlf: + 47 56 90 42 31
mob: + 47 92 44 07 38



Steven Harrison Snoots

steven@video4.no

tlf: + 47 56 90 42 17
mob: + 47 40 55 15 70
Thomas Lie

thomas@video4.no

tlf: + 47 56 90 42 29
Bjarne Økland

bjarne@video4.no

tlf: +47 56 90 42 17
mob: + 47 93 43 41 47
Magne Jægtnes

magne@video4.no

tlf: + 47 56 90 42 33



Lars Petter Ommundsen

lars.petter@video4.no

tlf: + 47 56 90 42 19
mob: + 47 93 49 42 94
Siv Økland

siv@video4.no

tlf: + 47 56 90 42 28
Inger Særvold

inger@video4.no

tlf: + 47 56 90 42 18




Vårt kontor i Oslo betjener kunder over hele østlandet.

Video 4 AS
Avdeling Oslo
Telefon: + 47 56 90 42 10
Telefax: + 47 56 90 42 11


Postadresse:
Kjelsåsveien 174
0884 OSLO

Besøksadresse:
Kjelsåsveien 174
0884 OSLO


Tim Pettersen

tim@video4.no

tlf: + 47 56 90 42 34
mob: + 47 41 56 63 44
Rolf Ruud

rolf@video4.no

tlf: + 47 56 90 42 24
mob: + 47 98 25 68 84
Anders Rydmell

anders@video4.no

tlf: +47 56 90 42 38
mob: +47 416 70 244
Eirik Broks Drange

eirik@video4.no

tlf: 56904221
mob: 466 92 434



Kim Fjeld

kim@video4.no

tlf: + 47 56 90 42 23
mob: + 47 99 22 40 40
Vegard Paulsen

vegard@video4.no

tlf: + 47 56 90 42 26
mob: + 47 90 84 78 47





Tim Pettersen

tim@video4.no

tlf: + 47 56 90 42 34
mob: + 47 41 56 63 44
Eirik Broks Drange

eirik@video4.no

tlf: 56904221
mob: 466 92 434






Vår Stavanger-avdeling betjener hele sør-Norge.

Video 4 AS
Avdeling Stavanger
Telefon: + 47 56 90 42 10
Telefax: + 47 56 90 42 11
Epost: torgrim@video4.no


Postadresse:
Småberget 4
4330 ÅLGÅRD



Torgrim Bødalen

torgrim@video4.no

tlf: + 47 56 90 42 32
mob: + 47 98 25 68 77




Vårt Trondheimsavdeling betjener hele midt-Norge.

Video 4 AS
Avdeling Trondheim
Telefon: + 47 56 90 42 10
Telefax: + 47 56 90 42 11
Epost: skjalg@video4.no


Postadresse:
Odd Husebyes Vei 32
7024 TRONDHEIM



Skjalg Stordal

skjalg@video4.no

tlf: + 47 56 90 42 27
mob: + 47 91 55 63 17








Facebook


Twitter


Twitter Video4 Apps